Dostawa i płatność

KOSZTY DOSTAWY

NEAHT ORGANIC realizuje dostawy zakupionych produktów na terenie kraju za pośrednictwem firm kurierskich bądź usługi paczkomatów InPost oraz dostawy na terenie krajów Unii Europejskiej z wyłączeniem Cypru i Malty.

DOSTEPNE OPCJE ORAZ KOSZTY USŁUG NA TERENIE POLSKI

1.Darmowa przesyłka powyżej 400 zł na terenie Polski.

2Przesyłka kurierska płacone z góry

-Paczkomat InPost- 18,40 zł. 

-Kurier Pobranie 32,00 zł.

-Kurier DPD 19,00 zł.

DOSTEPNE OPCJE ORAZ KOSZT USŁUG NA TERENIE EUROPY 

-Darmowa przesyłka powyżej 800 zł na terenie krajów Unii Europejskiej. 

2.Przesyłka kurierska płacone z góry:

  • Niemcy/ DPD- 67,93 zł.
  • Holandia, Dania / DPD- 70,10 zł.
  • Belgia/ DPD- 64,01 zł.
  • Francja/ DPD- 82,27 zł.
  • Włochy/ DPD- 88,35 zł.
  • Finlandia/ DPD- 106,62 zł.
  • Austria/ GLS- 68,15 zł.

Zakupiony produkt wysyłamy w przeciągu 5 dni od daty zaksięgowania wpłaty. 

FORMY PŁATNOŚCI

-płatność elektroniczna Tpay.com

-przelew bankowy na rachunek sklepu NEAHT ORGANIC:  86 1090 1069 0000 0001 4869 0446 /Santander. Właściciel Justyna Orlikowska, przelew zagraniczny : IBAN: PL86 1090 1069 0000 0001 4869 0446, kod BIC/SWIFT Santander: WBKPPLPP. 

SPOSOBY I TERMINY PŁATNOŚCI ZA PRODUKT

NEAHT ORGANIC udostępnia Klientowi następujące sposoby płatności z tytułu Umowy Sprzedaży:

1. Płatność gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki.

2. Płatność gotówką przy odbiorze osobistym.

3. Płatność przelewem na rachunek bankowy Sprzedawcy.

4. Płatności elektroniczne, BLIK i płatności kartą płatniczą Visa, Visa Elektron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl – możliwe aktualne sposoby płatności określone są na stronie Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej sposobów płatności oraz na stronie internetowej https://www.przelewy24.pl/.

4.1. Rozliczenia transakcji płatnościami elektronicznymi i kartą płatniczą przeprowadzane są zgodnie z wyborem Klienta za pośrednictwem serwisu Przelewy24.pl. Obsługę płatności elektronicznych i kartą płatniczą prowadzi:

4.1.1 Przelewy24.pl – spółka PayPro S.A. z siedzibą w Poznaniu (adres siedziby: ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań), wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, kapitał zakładowy: 5 476 300,00 zł, NIP 7792369887, REGON 301345068.

5. Płatności odroczone PayPo za pośrednictwem serwisu PayPo.pl (GTR Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Rostafińskich 4 (02-593 Warszawa), wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000575158, o kapitale zakładowym w wysokości 502.000 złotych, NIP: 521-37-05-997, Regon: 362485126, adres strony internetowej: https://paypo.pl/).

Termin płatności:

1. W przypadku wyboru przez Klienta płatności przelewem, płatności elektronicznych albo płatności kartą płatniczą, Klient obowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

2. W przypadku wyboru przez Klienta płatności gotówką za pobraniem przy odbiorze przesyłki albo płatności gotówką przy odbiorze osobistym, Klient obowiązany jest do dokonania płatności przy odbiorze przesyłki.

3. W przypadku wyboru przez Klienta płatności odroczonej PayPo, Klient obowiązany jest do dokonania płatności na rzecz spółki GTR Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie w terminie 21 dni kalendarzowych od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

KOSZT, SPOSOBY I TERMIN DOSTAWY ORAZ ODBIORU PRODUKTU

1. Dostawa Produktu do Klienta jest odpłatna, chyba że Umowa Sprzedaży stanowi inaczej. Koszty dostawy Produktu (w tym opłaty za transport, dostarczenie i usługi pocztowe) są wskazywane Klientowi na stronach Sklepu Internetowego w zakładce informacyjnej dotyczącej kosztów dostawy oraz w trakcie składania Zamówienia, w tym także w chwili wyrażenia przez Klienta woli związania się Umową Sprzedaży.

2. Odbiór osobisty Produktu przez Klienta jest bezpłatny.

3. Sprzedawca udostępnia Klientowi następujące sposoby dostawy lub odbioru Produktu:

3.1Przesyłka pocztowa, przesyłka pocztowa pobraniowa.

3.2. Przesyłka kurierska, przesyłka kurierska pobraniowa.

3.3. Przesyłka paletowa.

3.4. Odbiór osobisty dostępny pod adresem: Niszczewice 15B, 88-180 Złotniki Kujawskie – w Dni Robocze, w godzinach od 09:00 do 17:00.

4. Termin dostawy Produktu do Klienta wynosi do 21 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach dostawy, terminem dostawy jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 21 Dni Roboczych. Początek biegu terminu dostawy Produktu do Klienta liczy się w następujący sposób:

4.1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych BLIK lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

4.2. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówką za pobraniem lub płatności odroczonej PayPo – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

5. Termin gotowości Produktu do odbioru przez Klienta – w przypadku wyboru przez Klienta odbioru osobistego Produktu, Produkt będzie gotowy do odbioru przez Klienta w terminie do 21 Dni Roboczych, chyba że w opisie danego Produktu lub w trakcie składania Zamówienia podano krótszy termin. W przypadku Produktów o różnych terminach gotowości do odbioru, terminem gotowości do odbioru jest najdłuższy podany termin, który jednak nie może przekroczyć 21 Dni Roboczych. O gotowości Produktu do odbioru Klient zostanie dodatkowo poinformowany przez Sprzedawcę. Początek biegu terminu gotowości Produktu do odbioru przez Klienta liczy się w następujący sposób:

5.1. W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelewem, płatności elektronicznych BLIK lub kartą płatniczą – od dnia uznania rachunku bankowego lub rachunku rozliczeniowego Sprzedawcy.

5.2 W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności gotówka przy odbiorze osobistym lub płatności odroczonej PayPo – od dnia zawarcia Umowy Sprzedaży.

5.3. W przypadku Produktów oznaczonych jako Przedsprzedaż lub Pre-Order termin gotowości do odbioru Produktu nie może rozpocząć biegu wcześniej niż od dnia daty premiery Produktu, która wskazana jest każdorazowo w opisie Produktu oznaczonego jako Przedsprzedaż lub Pre-Order.

6. W przypadku dostawy Produktu do Klienta, Sprzedawca zachęca, aby Klient, który otrzyma Produkt w stanie uszkodzonym ( np. karton zepsuty ,rozdarty, Produkt uszkodzony ) w pierwszej kolejności sprawdził przysyłkę w obecności dostawcy. W razie stwierdzenia uszkodzenia przesyłki Klient ma prawo żądać od pracownika dostawcy spisania właściwego protokołu.

7. W przypadku nie obecności klienta pod wskazanym adresem podany przy składaniu zamówienia jako adres dostawy, pracownik dostawcy pozostawi AVISO lub podejmie próbę kontaktu telefonicznego celem ustalenia terminu , w którym Klient będzie obecny./

X
Góra