O nas

                               Poznajmy się 

  Witam Ciebie serdecznie, bardzo się cieszę, że tutaj jesteś ponieważ to miejsce jest stworzone specjalnie dla Ciebie, abyś mogła świadomie dopełnić swoją garderobę w ubrania bardziej przyjazne Naszej skórze i Naszemu środowisku. 

Z potrzeby realizacji marzeń oraz z konieczności użytkowania ubrań bardziej przyjaznych dla Naszej skóry oraz posiadania casualowej garderoby, zrodziła się marka Premium NEAHT ORGANIC stworzoną przez kobietę dla kobiet, które szukają alternatywnych rozwiązań i chcą nosić ubrania szyte z bardziej przyjaznych, naturalnych i ekologicznych dzianin i tkanin. A przede wszystkim czuć się przy tym również komfortowo, wygodnie i dobrze. Większość naszych ubrań szyta jest z certyfikowanych, naturalnych i organicznych materiałów. Proces tworzenia ubrania jest zgodny z ideą zrównoważonej mody, a to jest gwarancja, że są stworzone w sposób świadomy.

W Naszej ofercie znajdują się ubrania uszyte z takich materiałów jak Bawełna z certyfikatem Oeko- Tex Standart 100, Bawełna organiczna z certyfikatem GOTS, Len, Wiskoza z Bambusa oraz ubrania z dodatkiem Wełny. 

Po wielu podróżach oraz kilkunastu latach spędzonych zawodowo po za granicami Polski, utwierdziłam się w przekonaniu, że świat który nas otacza, z każdej strony przysypany jest plastikiem. A obecna sytuacja kryzysu klimatycznego jest tego doskonałym przykładem. Nasza planeta jest zanieczyszczona ubraniami z plastiku, z poliestru, nylonu bądź akrylu. Po powrocie do Polski zaczęłam poszukiwać i wdrążać w życie codzienne bardziej świadome rozwiązania, które małymi krokami sukcesywnie przekładam na realizowanie w życiu codziennym. Tak zaczęła się moja największa życiowa przygoda a dzięki niej narodził się pomysł o stworzeniu marki oraz otworzeniu sklepu internetowego, aby każda z Was mogła nosić Nasze projekty i cieszyć się komfortem ich użytkowania. Pozdrawiam Was serdecznie 🙂

 

O firmie 

Marka NEAHT ORGANIC powstała w małej miejscowości w województwie Kujawsko-Pomorskim. Filozofia naszych projektów opiera się na prostym i minimalistycznym kroju. Naszymi wartościami oraz definicją kieruje świadomość tworzenia bardziej zrównoważonej mody. Czujemy się odpowiedzialni za Nasze wybory i tworzone projekty a swoimi  działaniami przyczyniamy się do zmniejszenia naszego negatywnego wpływu na środowisko, co przekłada się na redukcję zanieczyszczeń i emisji CO 2. Wszystko co robimy ma wpływ na ludzi i naszą naturę, wiemy że stawianie na pierwszym miejscu priorytetów ochrony naszej planety, bazuje na wybieraniu, materiałów,  produktów, dodatków  jak najbardziej naturalnych. 

Naszymi wartościami są zasady zrównoważonego rozwoju marki, które świadomie wdrożyliśmy w nasze działania i stosujemy je w całym cyklu tworzenia od samego początku powstania nowego ubrania.

Nasze konstrukcje 

 Współpracujemy z małymi manufakturami , artystami rękodzielnictwa, którzy swoja umiejętnością i latami pracy doskonale łączą stare tradycje rzemiosła z nowoczesnymi projektami. W pobliskich pracowniach krawieckich tworzymy dla was, z ogromna szczególnością i dbałością o każdy element, bardziej przyjazną odzież potrzebną do użytkowania każdego dnia, aby idealnie skrojone wzory pozwalały na wyjątkową celebrację ubrania w każdym momencie bez pogoni za trendami.

 Skład naszych materiałów 

 Nasze materiały to również włókna roślinne, Bawełna BIO organiczna, Len, Bambus. Do produkcji organicznej bawełny została wykorzystana certyfikowana przędza GOTS. Materiały pochodzą od sprawdzonych dostawców posiadających certyfikaty Sprawiedliwego handlu Fair Trade oraz OEKO-TEX, GOTS ( Global Organic Textile Standard).

Bawełniane wszywki odzieżowe

Zależy nam na twoim komforcie w użytkowaniu naszego ubrania. W tym celu również  zastosowaliśmy przyjazne dla skóry i bezpieczne dla naszej Planety rozwiązanie. Ubranie NEAHT ORGANIC posiada dwie Ekologiczne wszywki odzieżowe. Bawełnianą z logo z przędzy bawełnianej, oraz wszywkę z bawełny organicznej z instrukcją prania.

Dodatki inspirowane naturą

Aby uszlachetnić nasze wyjątkowe ubrania, wykorzystujemy do nich w 100 % bawełniane nici, oraz dodatki pozyskiwane z surowców naturalnych. Trwałe i doskonałe guziki wykonane z łupiny kokosa oraz guziki z masy perłowej mają wiele uroku i co najważniejsze nie ma dwóch takich samych. Każdy jest jedyny w swoim rodzaju i ma niepowtarzalny wzór. 

W duchu Zero west 

Staramy się kierować procesem tworzenia ubrań, tak aby pozostawić po sobie jak najmniej niezużytych kawałków materiału. Ten etyczny cel pozwala nam ponownie wykorzystywać nasze niezużyte kawałki materiałów na produkty Zero West, którymi są ekologiczne opaski, turbany i gumki do włosów. 

Eco packing

 Do pakowania naszych Eko ubrań unikamy plastiku i folii. Każde nasze ubranie wysyłane do was jest zapakowane w specjalistyczny, ekologiczny i bezkwasowy papier oraz w naturalny karton który posiada certyfikat FSC a to oznacza, że materiały używane do produkcji naszych opakowań pochodzą z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Marka bardziej przyjazna środowisku 

Nasze działania na rzecz ochrony klimatu i redukcji emisji CO2 są świadome. Siedziba firmy oraz nasza pracownia krawiecka korzysta z innowacyjnych i odnawialnych źródeł energii w postaci paneli fotowoltaicznych.

Co nas wyróżnia ?

 Dbamy o Planetę 

Ekologiczne i przyjazne środowisku materiały, BIO organiczna bawełna, do produkcji której została zastosowana przędza posiadająca certyfikat  GOTS ( Global Organic Textile Standard), a to jest gwarancja, że wszystkie nasze ubrania zostały wyprodukowane z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Ekologiczne sposób pakowania naszych ubrań, polega na unikaniu chemii do barwienia kartonów, plastiku oraz folii. Wykorzystujemy tylko bezpieczny i certyfikowany papier bezkwasowy oraz ekologiczne i naturalne kartony. 

Nasza marka reprezentuje Sustainable Fashion co oznacza nurt zrównoważonej mody. Projektujemy i szyjemy tylko tyle ile jest to potrzebne. Chcemy aby wszystkie nasze produkty tworzone były w sposób odpowiedzialny i świadomy, z poszanowaniem Matki Natury. Nie zaśmiecamy naszej planety i zgodnie z ideą Zero West ( zero marnowania ) niezużyte kawałki materiałów, wykorzystujemy do stworzenia ręcznie wykonanych opasek i gumek do włosów. 

Bezgranicznie popieramy system w kategoriach environmentalizmu i odpowiedzialności społecznej. Zmniejszamy pozostawiony na ziemi swój ślad węglowy  poprzez korzystanie z odnawialnych źródeł energii, a swoimi działaniami ekologicznymi eliminujemy szkody wyrządzone naszej Naturze, jeden raz w roku przeznaczamy 5% na posadzenie drzew. 

POMOC DLA UKRAINY

#razemmożemywięcej #pomocukrainie

Naszymi działaniami również przyczyniamy się do pomocy naszym sąsiadom z Ukrainy. Z każdej sprzedaży przeznaczamy 5% na zakup potrzebnych rzeczy dla dzieci z Ukrainy. 

Kontakt

Pakujemy w kartony z recyklingu

Ubrania dla was pakujemy w ekologiczny bezkwasowy papier oraz kartony posiadające certyfikat FSC, które są w pełni naturalne i w 100 % Biodegradowalne

Ekologiczne materiały

Nasze Ubrania szyte są tylko z certyfikowanych materiałów, zdrowych dla naszej skóry i przyjaznych dla środowiska.

Zrównoważona produkcja

Szyjemy w sposób etyczny, czyli tyle ile jest potrzebne. Wspieramy zasady "zero west"

Rzetelna firma, świetne produkty, doskonała obsługa klienta na pewno jeszcze nie raz skorzystam z ich usług.
Ewa Grzyb
Twitter
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley
Katarzyna
Twitter
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley
Joanna
Twitter
Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley
Angelika
Twitter
X
Góra