Viva Magenta kolorem roku 2023

Ubrania damskie w kolorze Viva Magenta

Już jest !! Nowy kolor na rok 2023. I to będzie totalny, ponadczasowy, najbardziej pożądany kolor, który będzie Nam towarzyszył przez cały kolejny rok!

Jak co roku Pantone, instytut kolorów z końcem roku wybrał kolor na rok 2023, w oparciu o trendy w projektowaniu i sztuce i nazwał swój kolor “Viva Magenta” a jest to głęboki różowawo- fioletowy odcień. Ubrania w tym niezwykle kobiecym, odważnym i modnym kolorze NEAHT organic to:

Bluzki modne na wiosna- lato 2023

Piękna bluzka w kolorze Magenta z ekologicznego materiału, który jest przyjazny dla Naszej skóry https://neahtorganic.com/produkt/bluzka-peri-gauze-gots/

T-shirty na lato z bawełny organicznej GOTS https://neahtorganic.com/produkt/t-shirt-z-dekoltem-v-z-bawelny-organicznej-gots-pink-organic/

Koszula z bawełny organicznej z szerokimi rękawami w kwiaty w odcieniach Viva Magenta Bluzka w stylu Kimono GOTS/Flowers | (neahtorganic.com)https://neahtorganic.com/produkt/bluzka-flowers-gauze-gots/

W dobie technologii staramy się czerpać inspirację z natury i tego, co jest prawdziwe” – powiedziała Leatrice Eiseman, dyrektor wykonawczy Pantone Color Institute, na stronie internetowej Pantone. Pantone 18-1750 Viva Magenta wywodzi się z rodziny czerwonej i jest inspirowana czerwienią koszenili, jednym z najcenniejszych barwników należących do rodziny naturalnych barwników, a także jednym z najsilniejszych i najjaśniejszych na świecie.

Od ponad 20 lat Pantone wybiera Kolor Roku w oparciu o trendy w designie, modzie i popkulturze. Kolor roku 2022 był kolor Peri.

W kolekcji NEAHT organic znajdziesz https://neahtorganic.com/produkt/bluzka-peri-gauze-gots/ Bluzka MAGENTA bawełna organiczna | (neahtorganic.com) modne bluzki w odcieniu Viva Magenta z naturalnych tkanin z certyfikowanej bawełny organicznej GOTS, kobiece i odważne do codziennych stylizacji to absolutny bestseller roku 2023.

T- shirty damskie, dostępne w rozmiarach od A do XXL T-shirt Viva Magenta/ bawełna organiczna GOTS | (neahtorganic.com)https://neahtorganic.com/produkt/t-shirt-z-dekoltem-v-z-bawelny-organicznej-gots-pink-organic/

Kolor o nazwie Viva Magenta to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych kolorów w palecie modnych ubrań w obowiązującym sezonie barw.

Napisz komentarz

X
Góra